Plamienie i duży skrzep krwi

Okres powinnam dostać 9.10.2013 jednak zaczełam plamiś 11.10.2013 czyli dwa dni póxniej ale tylko plamić nawet wkładka by starczyła na cały dzien... bolał mnie brzuch i w nocy z 11.10. na 12.10. strasznie rozbolał mnie brzuch poszłam do łazienki i poleciała krew z bardzo dużym skrzepem...;( teraz plamie na brazowo .... dodam że staramy sie z mężem o dziecko.... czy ja poroniłam....???pozdr i dziękuje za pomoc
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie ma możliwości tego stwierdzić. Nawet do 15% ciąż ulega poronieniu i z tego ok 50% jeszcze przed implantacją. Jeżeli krwawienie ustąpi i nie będzie innych niepokojących objawów to należy potraktować krwawienie jako miesiączkowe i starać się o dziecko w kolejnych dniach płodnych.