Plamki Fordyce'a na penisie

Witam, Mam plamki Fordyce'a dość duże na penisie, szczególnie w części dolnej penisa (pod ciałami gąbczastymi). Wiem, że to taki "urok" żadnego zagrożenia z tym nie ma, ale czy da się coś z tym zrobić? Jak na to reagują kobiety?

Lek. Tomasz Budlewski

zależy od kobiety, proponuję udac się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedziec