Plamki o wyglądzie wylewu podskórnego na nodze

witam mam pytanie mam dwie plamki na nodze koło siebie wczesniej miałam stan zapalny od zylaków wyglada to jak by to był wylew pod skóra jest to płaskie smarowanie heparyna nic nie daje to ani nie boli nie swędzi czy mozna to jakoś usunąc jezeli tak to do kogo sie kierowac

Lek. Tomasz Budlewski

Prosze udać sie do lekarza rodzinnego aby zobaczył zmiany i stwierdził co to jest, wtedy ewentualne dalsze postepowanie, ja bez obejrzenia zmiany nie jestem w stanie ustalic przyczyny...