Plamy na ciele a AZS

mam od paru lat azs, czy to ze jem tabletki na wzmocnienie wlosow, skory i paznokci- skrzypowite (codziennie) moze wywolac u mnie plamy na ciele?

Jeśli kojarzy Pani współistnienie tych zmian to mogą te tabletki prowokować takie problemy. Najlepiej poradzić się alergologa, Są też dostępne preparaty tylko z żelatyną i biotyną np. Amoccon które nie powinny wywoływać takich reakji.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska