Plamy na ciele i brak poprawy po maści

Dobry wieczor.Kilka dni temu dostalam na ciele wypukle plamy.Swedza i bola.Jest ich z godziny na godzine coraz wiecej.Najwieksze skupisko to nogi.Najwieksze plamy sa na bokach tlowia.Lekarz przepisal mi masc ale po niez swedzenie jest gorsze.

Aleksander Ropielewski

Przykro mi, ale nie sposób udzielić jednoznacznej porady bez możliwości oceny zmian skórnych i okoliczności ich powstania. Sugeruję ponowny kontakt z lekarzem.