Plamy na twarzy u 20-latki

Często mam takie plamy (swędzą jak się czymś dotknie to piecze )na twarzy coś w stylu pokrzywki Często dzieje się to kiedy stosuje leki na trądzik czy jakieś inne kremy oczywiscie wszystkie od dermatologa , oraz kiedy zmienia się pogoda , co mam z tym zrobić ? Można jakieś testy alergiczne ? Mam 20 lat i mam tego dość!

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niestety nie widząc zmian skórnych oraz nie znając dotychczas stosowanych leków, nie da się udzielić porady. Proszę uściślić zapytanie lub udać się na konsultację do innego dermatologa.