Planowana biopsja a wyjazd w trasę koncertową

witam serdecznie mam miec biopsje mamotomiczna w sobote 9 stycznia a na drugi dzien mam 2 koncerty kazdy po 60 min i trasa 380 km w 1 strone bo jestem wokalistka czy po takim zabiegu moge zagrac koncert czy lepiej to przelozyc prosze o pomoc

To nie kwestia leżenia a raczej oszczędnego trybu życia. Biopsja mammotomiczna jest wykonywana sporej średnicy igłą i możliwe jest uszkodzenie naczyń na linii działania igły. Należy utrzymać ucisk na pierś i nie powodować zbytniego podnoszenia ciśnienia krwi. Koncert i trasa po takim zabiegu z pewnością nie są zalecane. Trzeba ustalić nowy termin, albo biopsji, albo koncertu. Proszę spojrzeć przez szacunek dla swojego zdrowia.