Planowanie ciąży przy leczeniu SM

choruje na SM mam 33 lata jestem objeta programem przyjmuje Rebif 44 myslimy powaznie nad potomstwem...obawiam sie rzutu po urodzeniu...ze bede niechodzaca to moja najwieksza obawa..wiemze msialabym przerwac leczenie, teraz staramy sieuwazac procztego zebiore tabletki to sienie zabezpieczamy ...moze powinnam zrobic badania na plodnosc? wczesniej bylam w zwiazku 7 lat bez zabezpieczen ii nic...moze ze mna cos nie tak?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa celem określenia najbardziej optymalnego postępowania.