Płuca zagęszczenie miąższowe przyoskrzelowe, opuchlizna twarzy, słabe ręce, zmęczenie

Proszę o interpretację. Wymaz z gardeł córka lat 15: Staphylococcus aureus wzrost: +++ oraz Candidia Albicans wzrost:+++, ma HAshimoto, od maja boli gardło, płuca zagęszczenie miąższowe przyoskrzelowe, opuchlizna twarzy, słabe ręce, zmęczenie. Córka lat 9: Candidia Albicans wzrost:+++, gardło boli czasem, dużo kicha napadowo ale ma przetłuszczające bardzo włosy i skóra głowy łuszcząca płatkami, intensywny zapach potu. BAdania wyk.pryw-co dalej?Czy to groźne?Zrobić jakieś wyniki jeszcze?

Przykro mi, jesteście tak daleko a wyniki badań Waszych dzieci są niepokojące. Musimy dłuuuugo porozmawiać. Ktoś przeantybiotykował je czyli zatruł antybiotykami i uszkodził sterydami wziewnymi lecząc niby astmę?. masakra. Nie wiem. najlepiej to odstawić już dzisiaj wszystkie leki, nie chodzić już od dzisiaj po żadnych lekarzach a one same wyzdrowieją i proszę dzwonić do mnie.