Płytka lewoboczna skolioza lędźwiowa

Witam:) Mam 31 lat i zmagam się z codziennym bólem kręgosłupa, który podczas dłuższych spacerów, siedzenia, schylania się staje się uciążliwy. W jaki sposób można pomóc mojemu kręgosłupowi? Aktualny wynik badania RTG kręgosłupa szyjnego A-P i boczne: Płytka lewoboczna skolioza lędźwiowa. Drobne zaostrzenia przednio-bocznych krawędzi trzonów kr. lędźwowych. Dyskopatyczne zwężenie przestrzeni między kręgowej L2-L3 i L5-S1. Kręgi szyjne bez zmian w badaniu RTG. Przestrzenie m- kręgowe zachowane.

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe. Prawdopodobnie konieczna jest operacja, choć w pierwszej kolejności należy zastosować rehabilitację.