Po czym stwierdzić czy włosy wypadają z cebulkami?

Witam, od pół roku strasznie wypadają mi włosy. Mam 22 lata. Jak ocenić czy one wypadają z cebulkami czy bez? Jeśli jest to spowodowane złym odżywianiem i brakiem pierwiastków to czy po zmianie nawyków żywieniowych włosy odrosną?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jak z cebulkami to na końcu włosa widać cebulkę (niewielka "kuleczka"). Jeśli przyczyną wypadania włosów jest złe odżywianie, to oczywiście zmiana nawyków żywieniowych powinna zahamować ten proces i przywrócić równowagę skóry głowy, co przełoży się na wzrost włosów.