Po jakim czasie lek Zoloft powinien zacząć działać?

Dzień dobry.Przyjmuję obecnie Zoloft.Czy jest to możliwe,ze po pięciu tygodniach jeszcze nie zaczął działać?Nawet odczuwam pogorszenie samopoczucia odkąd go biorę.Czy skutki uboczne mogą jeszcze się utrzymywać?Z góry dziękuję za odpowiedź.

Konieczna pełna konsultacja; ocena stanu fizycznego i emocjonalnego Pacjenta; wywiad, badanie, analiza wyników labor etc; Najlepiej omówić z Lekarzem,ktory zapisał lek. .... Pozdrawiam i zapraszam