Po jakim czasie od operacji laparoskopowej podwiązania żylaków można ćwiczyć?

Witam , dwa miesiące temu miałem operację laparoskopowego podwiazania żylaków powrozka 3 stopnia , lekarz powiedział mi że 3 miesiące po operacji będę mógł wrócić na siłownię , problem w tym że teraz po 2 miesiącach przy wzmożonym wysiłku np noszenie cięższych zakupów itp odczuwam nieprzyjemny tępy ból , tak jak przed operacją , nie jest duży Ale jest , wizytę mam na za pół roku , tak kazal lekarz I nie wiem czy mogę wrócić do ćwiczeń.

Jeśli ma Pan jakieś wątpliwości, dolegliwości to zanim Pan powróci do wzmożonych ćwiczeń fizycznych radzę udać się na kontrolną wizytę do urologa. Dopiero urolog po bezpośrednim badaniu będzie mógł wyrazić ostateczną decyzję co do dalszego Pana postępowania.

Witam , lekarz powiedział 3 mies. , Pan dźwiga po 2-óch miesiącach!!! Proszę odpowiedzieć sobie samemu - czy Pana postępowanie jest rozsądne!!! Ps.konieczna pilna wizyta u operatora!!! z.żurawski