Po jakim czasie od wszczepienia implantów można zacząć palić?

Witam . Proszę o poradę specjalistę. Sytuacja wygląda tak ze 2 października 2020r mam zabieg wszczepienia 4 implantów w bezzebnej szczece . Dodam tez ze mam 26 lat . Ponadto pale papierosy . I moje pytanie brzmi ile po wszczepieniu implantów nie mogę palić papierosów? Ile czasu musi minąć od wszczepienia zanim bede mogla zapalić. Nie chciała bym by one się nie przyjęły. Dlatego też pytanie czy wogole mozna palić mając implanty? I kiedy mogę zapalić po wczepieniu ? Jak to jest ogólnie z tym 0aleniem a nieprzyjmowaniem się implantów.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl