Po jakim czasie od zabiegu powinno się dostać okres?

Dzien dobry. 28 wrzesnia mialam zabieg usuniencia polipa z szyjki macicy, po tyg mialam zapalenie, mialam.zapisane tabletki i czopki, i zapalenie zniklo. Okresu jeszcze nie mam. Po jakim czasie od zabiegu powinno sie dostac okres? Dzisiaj juz jest 30 pazdziernik, minal juz miesiac, nie wiem czy martwic sie tym czy nie, do lekarza wizyte mam zaplanowana ale mimo to martwie sie. Prosze o pomoc. Aha wyniki histopatologiczne wysly ok.

Lek. Katarzyna Szymczak

Po zabiegu cykl może być nieregularny, raczej nie ma powodu do niepokoju.
Pozdrawiam