Po jakim czasie widać pierwsze oznaki ciąży?

Mam pytanie , czy jest możliwe ze jestem w ciąży lecz nie uprawiałam seksu z partnerem nigdy . Mam czasami ochotę , lub oglądam filmiki . Brzuch wydaje mi się ze mam większy lecz może to być powodowane jedzeniem słodyczy ponieważ jem sporo miej więcej 1-2 batony dziennie i słodkie picie . Czasami mam śluz , z pochwy . Lecz nie jest on obfity . Mam Jeszce drugie pytanie po jakim czasie widać pierwsze oznaki ciąży .

Redakcja abcZdrowie

Witam, jeżeli nie uprawiała Pani seksu z partnerem, to jest nie doszło do penetracji dróg rodnych z wytryskiem nasienia, zajście w ciążę nie jest możliwe. W związku z tym ani rozmiar brzucha, ani rodzaj śluzu w pochwie nie ma związku z ciążą. Natomiast pierwsze objawy ciąży mogą wystąpić u niektórych kobiet już tydzień po stosunku płciowym, choć zazwyczaj większość kobiet odczuwa te najbardziej klasyczne symptomy (mdłości, osłabienie, tkliwość piersi) około 6 tygodni po zapłodnieniu. Tutaj może Pani zapoznać się z pierwszymi objawami ciąży: https://portal.abczdrowie.pl/objawy-ciazy-w-pierwszych-dniach-kiedy-i-jakie. Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.