Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 6 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Po tabletce 72 po dostałam obfite krwawienie - czy powinnam pójść do lekarza?

Witam! 3 lutego przyjęłam tabletkę "po". Po 7 dniach od zażycia 9-10 lutego wystąpiło u mnie krwawienie dość obfite i trwa do dzisiejszego dnia. Niepokoje się z powodu dużej ilości krwi. Powinnam udać się do lekarza? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam serdecznie!

Lek, który Pani przyjęła może powodować przejściowe zaburzenia cyklu, krwawienia śródcykliczne. Jednak zazwyczaj są one przejściowe. W Pani przypadku niepokojące jest przedłużające się krwawienie.

Dlatego wskazana jest konsultacja ginekologiczna.

Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy