Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pobolewanie w brzuchu

Witam serdecznie, Mam 31 lat 19 października 2010 urodziłam synka drogami natury jest to moje drugie dziecko przez około 6 tygodni miałam krwawienie po porodzie. Przedwczoraj 3 stycznia miałam krwawienie tak jakby zaczął się  okres i wczoraj 4 stycznia rano jeszcze miałam zaś już popołudniu i do dzisiaj tego juz nie mam również upławy nie są one przezroczyste czasem takie brunatne. Synka mało karmie piersią gdyż mam mało pokarmu i praktycznie tylko w nocy dostaje pierś a tak do karmie butelka. Mam również pobolewania w podbrzuszu. Pisząc właśnie do was poszłam do wc i znowu dostałam krwawienie krew była ciemna zaś jak się  podtarłam była jasna czy to może już być miesiączka?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Nieregularne miesiączki

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam serdecznie,

Najprawdopodobniej jest to miesiączka po porodzie. Tym bardziej, że częstotliwość karmień piersią zmniejsza się. Wpływa to na szybsze  na pojawienie się okresu po porodzie. Dopóki będzie Pani karmiła piersią cykle będą nieregularne. Po całkowitym odstawieniu dziecka od piersi na unormowanie się cykli potrzeba nawet do pół roku.
Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy