Pobudzeniu ruchowe po odstawieniu leku Serdolect

Odstawiłam nagle lek serdolect. Czuje takie pobudzenie ruchowe i cięzko mi sie skupic . Czy te dolegliwosci znikną ?

Odstawienie leków powinno następować jedynie pod kontrolą lekarza prowadzącego - jeżeli odstawiła Pani lekarstwo nagle, z własnej woli, szczerze namawiam do wznowienia jego przyjmowania. Proszę również podzielić się informacjami na temat występujących dolegliwości ze swoim lekarzem. Pozdrawiam.

Witam,
Przyjmowanie każdego leku na receptę należy konsultować z lekarzem. Bardzo nie wskazane jest odstawienie wskazanego przez Panią leku "na własną rękę". Zachęcam do powrotu do przyjmowania leku i szybkiego kontaktu z lekarzem.specjalistą.
Pozdrawiam