Pocenie główki podczas snu u 4,5-latka

Dzien dobry! U mojego synka 4,5 letniego zauważyłam ze od dłuższego czasu poci mu się główka podczas snu.Zaznaczam ze bardzo dbam o odpowiednia temperaturę mieszkania, nie ubieram dziecka do snu zbyt ciepło ani go nie okrywam zbyt mocno.Zrobiłam wyniki na poziom witaminy D i sa na poziomie 56.5.Co może być przyczyna pocenia się czy powinnam się tym zaniepokoić?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie oraz poznanie norm powyższego wyniku w danym laboratorium. Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry lub poprosić o wizytę domową.