Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 0 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pocenie się i dreszcze przy nerwicy lękowej

Od 1,5 mam nerwice lekowa, chodze na terapie, juz jest b.dobrze. Nie przyjmuje leków psych. Miałam b.duzo dolegl. głównie bol glowy (eeg,TK i MR są ok), pdst. badania w normie tylko ferrytyna i zelazo na granicy normy, suplem. od 3 tyg.Hormony tarczycowe i ginekol. OK, choc miesiaczki sa niereg. Od niedawna miewam w nocy zlewne poty co kilka dni i a w ciagu dnia mam czesto przechodzace dreszcze,temp 36,9.Zazywam zlocien maruna na migreny i korzen MACA na uregulowanie miesiaczek.Czy to menopauza?
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Badania krwi - stężenie białka całkowitego

Białka są odpowiedzialne głownie za utrzymanie objętości krwi krążącej, transport wielu substancji, także odporność immunologiczną i zapalną. Więcej o białkach opowie lek. Łukasz Kowalski.

Dzień dobry!
Menopauza w Pani wieku występuje niezwykle rzadko, aby zweryfikować Pani hipotezę należałoby wykonać badania poziomu hormonów. Proszę także wnieść temat niepokojących Panią objawów na terapii i omówić ten obszar, być może dolegliwości mają związek z procesem terapeutycznym.
Z wyrazami szacunku
Barbara Owczarska

0

Witam, nie podejrzewłbym menopauzy w Pani wieku. Czy te migreny ma Pani często ?
Takie objawy mogę być efektem kumulacji negatywnego stresu. Te pocenie może pochodzić także od tych produktów medycyny naturalnej, które Pani bierze.
Nigdy nie słyszałem aby korzenie MACA regulowały miesiączkę, owszem mają wpływ na libido, uważa się je za afrodyzjak ale regulacja miesiączki ? Czy ma Pani regularne pożycie seksualne ? Czy ma Pani dzieci ?

Pozdrawiam i życzę poprawy

Psychoterapeuta, psychosomatyk, coach, hipnoterapeuta i trener mentalny.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy