Początki depresji przy dobrych wynikach moczu i krwi

Wyniki badań krwi i moczu mam dobre, one nie zmieniają się od lat. Mimo to czuję sie czasem osłabiona, bolą mnie nogi, ręce, plecy, dokucza mi brzuch,nudności,bóle głowy, stolce są regularne, mam apetyt, nawet ciut przytyłam, bo zawsze byłam bardzo szczupła,byłam tez u psychiatry, gdzie zdiagnozowao u mnie poczatki depresji.

Witam, przede wszystkim- o co Pani pyta?
Na depresję nie muszą wskazywać wyniki badań moczu, ani krwi. Jeśli lekarze wykluczą podłoże somatyczne objawów, po konsultacji z psychiatrą zwykle wiadomo, czy leczyć depresję, która czasem maskuje się dolegliwościami ciała. Nie pisze Pani o tym, jak emocjonalnie się Pani czuje. Czy jest Pani w stresie, przeciążeniu, żałobie, kryzysie, po traumach? Jakie są Pani relacje z ludźmi? Jeśli leczy Pani depresję, najefektywniej połączyć farmakologię z psychoterapią. Psychoterapeuta nie tylko wspólnie z Panią poszuka podłoża problemów, ale i pomoże radzić sobie z dokuczliwymi objawami. Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza