Początki gruźlicy i niski poziom hemoglobiny u 62-latka

Niski poziom hemoglobiny (6-7)- mężczyzna 62 lata. Pierwsza diagnoza - początki gruźlicy i leczenie pod tym kątem. Poziom h. na tyle niski, że została podana krew. Po około 3-ech mc kuracji na gruźlicę badanie kontrolne - poziom h. za niski i ponownie krew. Teraz jest 3-e podejście na o. hematologicznym i lekarz stwierdza, że wykonali wszystko co mogli, nie znają przyczyny i pacjent do wypisania. I pewnie za miesiąc znowu szpital i podanie krwi. Co można zrobić w takim przypadku? Grzesiek

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. W razie wątpliwości co do prawidłowości leczenia proszę zasięgnąć opinii innego specjalisty w tej samej dziedzinie.