Początki zmian zwyrodnieniowo-wytwórczych na grzbietowej krawędzi kości łódkowatej
Niedawno skręciłam staw skokowy i na tej podstawie zostało zlecone rtg jednak jego wynik mnie bardzo niepokoi.W kości piętowej lewej widoczne są dwa osteosklerotyczne ogniska najprawdopodobniej wysepki kostne.Początki zmian zwyrodnieniowo - wytwórczych na grzbietowej krawędzi kości łódkowwatej. W razie wskazań klinicznych do ewentualnej scyntygrafii w celu dalszej diagnostyki ognisk osteosklerotycznych. Co to oznacza?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Oznacza to że konieczna jest wizyta u lekarza ortopedy. Na podstawie objawów klinicznych będzie można zdecydować o konieczności rozszerzenia diagnostyki.