Początkowe stadium marskości wątroby i trzustka atroficzna a możliwość powrotu do pracy

Moje pytanie dotyczy schorzen oraz dotychczasowych chorub. Obecnie jestem po cholecystecomii i splenectomii. Do tego jestem w poczatkowym stadium marskosci watroby,mam tez trzustke pozapalna. Wyniki morf.sa dobre lecz kontrolne Usg jest jednocznaczne czyli marskosc watroby i trzustka atroficzna. Lekarz u ktorego sie lecze wystawia mi ciagle L4 i nie chce mnie puscic do pracy. A pytanie mam takie czy moje schorzenia i obecne choroby sa zbyt powazne bym nie mogl isc do pracy ? Jestem budowlancem.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza medycyny pracy . Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie .