Podanie suplementów na odporność u dzieci w wieku 4 i 6 lat

witam dzieciom 4i6 lattmam podawac VIGANTOL czy w takim razie zrezygnowac z Wibowitu i tranu ?czy moge cos podawac oprocz wit d3?

wszystkie inne witaminy można dostarczać dziecku podając świeże owoce jabłko, kiwi, banan, sok marchwiowy itp. Sztuczne witaminy bardzo źle się wchłaniają i zabijają w dziecku głód na owoce , Proszę podawać Vigantol 1-2 kropli dziennie a zamiast Vibovitu 1/2 kiwi ( to jest taka multiwitamina, ) poza tym codziennie trochę jabłka , banan , do picia świeży soczek z marchewki i jabł, wiotaminy z owoców sa dobrze przyswajalne w przeciwieństwie do sztucznych gdzie jest jeszcze pełno innej chemii.