Podawanie Imunit dziecku a waga

Witam, mój 3 letni syn przez dwa miesiące zażywal na odporność IMUNIT którego składnikiem jest beta glukan. Po miesiącu podawania widzę lepsza odporność ale zmniejszył się trochę apetyt. Czy apetyt wróci. Skąd takie działanie, czy aby za długo go stosowalismy. Czytam że beta glukan to błonnik który stosowany jest właśnie w odchudzaniu i blokowaniu apetytu.

Lek. Tomasz Budlewski

A jak bardzo spadła masa ciała? Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższy preparat, po badaniu będzie można coś więcej powiedzięć.