Podejrzenie stawu rzekomego w dwa lata po złamaniu prawego podudzia
Czy mógłby mi ktoś pomóc zinterpretować zdjęcie rtg ? Mam podejrzenie stawu rzekomego w dwa lata po złamaniu prawego podudzia i leczeniu połączeniem śrubowym - gwóźdź śródszpikowy.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Bez obejrzenia zdjęcia ciężko jest coś powiedzieć. Staw rzekomy wynika z braku zrostu kości. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.