Podejrzenie zespołu Cushinga u 24-latki

Witam , mam pewnien poważny problem . Podejrzewam u siebie zespół cushinga... Nie mam stwierdzonej tej choroby. To tylko moje przypuszczenia . Boje sie ze przesadzam. Mam 24 lata, od jakiegoś czasu dość sporo przytyłam , zaczęły pojawiać mi sie rozstepy.. nie mam miesiaczki co lecze u ginekologa ( a podobno to tez jest objawem tego zespołu ). Okazało sie ze mam minimalnie podwyzszony wolny testosteron. Kiedyś bardzo bolała mnie głowa , szybko sie mecze . Strasznie panikuje ze mam ten zespół .

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, sugeruję kontakt z endokrynologiem, tylko na podstawie badań będzie możliwe rozpoznanie choroby i rozpoczęcie leczenia.