Podkorowe, niewielkie obszary hypodensji istoty białej w zakresie prawego płata czołowego
Witam, co oznacza ta diagnoza: TK- "...Podkorowe, niewielkie obszary hypodensji istoty białej w zakresie prawego płata czołowego..."

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Taki obraz TK może świadczyć o zmianach niedokrwiennych mózgu.
Sugerowałbym udanie się się z wynikiem do neurologa i neurochirurga w celu konsultacji.
Pozdrawiam.