Podniesiona temperatura ciała w wyniku pracy przy komputerze

Czy nadmierne korzystanie z komputera (6h dziennie bez przerwy lub dłużej) może na stałe podnieść temperaturę ciała do 37,2-37,4? U mnie niestety tak jest. Normalnie zawsze miałem 36,6. Teraz ciągle 37 a nieraz nawet 37,5. Wszystko trwa już ponad 9 miesięcy. Bardzo mnie to męczy. Byłem już na kilku badaniach (krew, EKG, RTG kl. pier., CRP, tarczyca)-wszystko w normie. Czy komputer jest przyczyną, czy należy jej szukać gdzieś indziej? Co mam robić? Nie wyobrażam sobie, żeby tak już było zawsze!

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobnie to błąd pomiarowy termometru, prosze spróbowac na innym.