Podrażnienie jelit po zjedzeniu kapusty kiszonej

WItam 3 dni temu ugotowałam kapuśniak z kapusty kiszonej, który zjadłam dodatkowo z surową kapustą. Godz po miałam straszną biegunkę i do tej pory utrzymuje się u mnie luźny papkowaty stolec. Czy jelita nadal są podrażnione przez tą kapustę czy mam się zacząć martwić? USG jamy brzusznej badania krwi gastroskopie miałam w sierpniu wszystko wyszło OK

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli biegunka nadal występuje proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.