Podskórne zgrubienia i łuszczące się plamy na twarzy

Witam prosze o pomoc dostalam podskorne zgrubienia i plamy na twarzy luszczace sie czuje jak mnie to wszystko piecze bylam u dermatologa kazal mi kupic tormentiol

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Bardzo proszę zastosować się do zaleceń lekarza dermatologa. Jeżeli jednak mimo zastosowanego leczenia dolegliwości by się nadal utrzymywały bądź nawróciły, zalecam ponowną wizytę. Niestety jedynie na podstawie samego opisu zmian nie jest możliwe ustalenie przyczyny Pani dolegliwości i postawienia rozpoznania.