Podwiązanie jajników po trzech cięciach cesarskich a szanse na ciążę

jestem po 3 cieciach cesarskich i podwiazaniu jajnikow a chce miec dziecko jakie sa sznse na ciaze
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Rozumiem, że miała Pani podwiązanie jajowodów, a nie jajników. W takim przypadku jedyną możliwością, by zaszła Pani w ciążę jest zapłodnienie pozaustrojowe. Proszę bowiem pamiętać, że podwiązanie jajowodów z założenia jest metodą trwałą i nieodwracalną. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem ginekologiem.