Podwyższona temperatura ciała i zasłabnięcie

Witam. Od miesiąca mam cały czas podwyższona temperaturę od 37.1 do 37.9. Ostatnio w pracy (pracuje na kopalni) zaslablem w pracy uciskalo mnie w klatce piersiowej zdretwiala mi prawa strona twarzy oraz zesinialy usta. Na pogotowiu podali mi kroplowke zrobili badania krwi, ekg oraz rtg płuc. Wszystkie wyniki prawidłowe. Przepisali Amotax. Od tygodnia zaczęła mi drerwiec lewa ręka.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie poniwnie udac sie do lekarza pierwszego kontaktu.