Podwyższona temperatura ciała wieczorem, osłabienie oraz nadmierna potliwość

Mam wieczorami podwyższoną temperaturę do 37,4 od 6 miesięcy. Rano czasami mam 36,1. Płytki krwi: 115 tyś. Przy mikroskopowej ocenie rozmazu krwi stwierdzono anizocytozę płytek. Mocz, CRP, USG, prześwietlenie płuc dobre. Jestem ogólnie przemęczony, nawet gdy nic nie robię. Żeby się wyspać potrzebuję 10-11h snu (wcześniej starczało 6h snu i temperaturę miałem wzorową). Występuje nadmierna potliwość. Miałem badanie TSH z krwi i jest dobre. Bardzo proszę o radę jakie badania zrobić.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam konsultację endokrynologiczną, dalszą diagnostykę można określić jedynie po osobistym badaniu w zestawieniu z wywiadem. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie postępowanie. Sądzę że może być konieczna konsultacja hematologa.