Podwyższone ciśnienie a widzenie zielonych plam

Od miesiąca cały czas w ciemnym pomieszczeniu nawet po zamknięciu oczu widzę zielone ,,kropki''(nie mroczki jak przy np omdleniu)Podejrzewając odwarstwienie siatkówki czy zatrucie metanolem poszedłem do okulisty.Nie stwierdził żadnych nieprawidłowości poza zwężonymi naczyniami(mógł czegoś nie zauważyć np. zatrucia metanolem ?)Doradził konsultację z neurologiem.Byłem u 2 jednak żaden nie postawił diagnozy.Mam podwyższone ciśnienie 130-15/80-90.Nie pogarsza się ale też nie ustaje co to może być?

Renata GrzechociĹska

Podstawowe pytanie, czy pił Pan metanol? Pana ciśnienia są w normie. Natomiast jeśli dolegliwości nie ustają proszę skonsultować się z neurologiem.