Podwyższone CRP i powiększone węzły chłonne

Od 3 tygodni mam podwyższoną temperaturę ciała utrzymującą się przez cały czas od 37,4 do 38,5, bóle głowy, trudności z oddychaniem, duszności, problemy ze spaniem, osłabienie, co kilka dni powiększone węzły chłonne szyjne. Morfologia, EKG, echo serca, RTG płuc, zatok, USG brzucha i posiewy krwi - w normie. Jedyne co jest podwyższone to CRP 5,6 i 7,3. Obecnie lekarze nie wiedzą co mi jest. Byłam u neurologa, gastrologa, ginekologa, hematologa, laryngologa, internisty i lekarza chorób zakaźnych. Proszę o pomoc i wskazanie poradni do jakiej mogę się udać? Pozdrawiam Małgorzata

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Daleka jestem od leczenia wyników, a nie leczenia pacjenta. Bez dokładnego wywiadu, trudno mi jednoznacznie odnieść się do tego, co Pani opisuje. Do badań, które Pani wykonała dorzuciłabym jeszcze badanie w kierunku nosicielstwa wirusem HIV oraz HCV i HBV.