Podwyższone limfocyty przy obniżonych neutrofilach

Witam. Od trzech miesięcy choruje na nieznana chorobe. W badaniu krwi wychodza podwyzszone limfocyty i obniżone neutrofile. Mam pulsowanie glowy i ciała. Uczucie jakby głowa miała wybuchnac. Ucisk szyi i powiekszone wezly chlonne. Gorączke codziennie ponad 37 stopni. Robilam wszystkie badania na każdą możliwa bakterie. Żadna nie wychodzi. Podejrzewam że choruje na coś czego jeszcze nikt nie odkrył. Znam osobę o identycznych objawach i tez bez diagnozy i pozytywnych skutków leczenia. Co robic?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie wykonać rozmaz ręczny krwi i koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.