Podwyższone MDX i obniżone PDW w wyniku badania krwi

Witam ,otrzymałam wyniki z pobrania krwi. Mam lekko podwyższone MDX (13,3 skala do 12,5) oraz obniżone PDW ( 11,7 a skala od 12) reszta wyników jest bardzo dobra. Robiłam wyniki prywatnie . Czy jest się czym martwić ? Czy udać się do lekarza? Proszę o odpowiedz.Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Morfologia powinna być interpretowana całościowo. Z pełnym wynikiem badania proszę udać się do lekarza.