Podwyższone Serum triglycerides w badaniu

Witam Chciałbym się zapytać o moje wyniki badań. Otóż mam podkreślone 2 rzeczy , ale nie jestem pewien , a mieszkam za granicą wiec mam trochę utrudnione wizyty u lekarza dlatego zwracam się do was z prośbą. Serum triglycerides - 2,68 mmol/L norma 0,30-1,70mmol/L (trójglicerydy), Serum bilirubin - 22 umol/L (bilirubina) norma 3.00--20.00umol/L. Jeśli jest faktycznie podwyższone co radzicie mi teraz , jakieś dodatkowe , badania czy co? I czy to jest tylko lekko podwyższone? Z góry wielkie dzięki

Lek. Katarzyna Szymczak

Wszystko zależy jak Pan się czuje czy występują objawy? Bilirubina niewiele powyżej normy, trójglicerydy podwyższone, na początek sugeruję dietę ubogotluszczowa i regularna aktywności fizyczna.
Pozdrawiam