Podwyższone TSH pomimo stosowania leków

Miałam podwyższone TSH 5, 649 dostałam leki i przez ponad 4 miesiące je zażywałam po tym czasie zrobiłam ponowne TSH i wynik niestety jest jeszcze wyższy czy w związku z tym lek jwst niedopasowany prosze o porade

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam. Jeżeli leki są przyjmowane regularnie i według zaleceń lekarza to zalecam zgłoszenie się do lekarza w celu korekcji stosowanej dawki i próby ustalenia przyczyny, ew. dodatkowej diagnostyki. Zalecam w tym celu wizytę u endokrynologa. Pozdrawiam