Podwyższony potas u 33-latki

witam mam podwyzszony potas wynosi on 5,5 co pić lub jesc aby go obnizyć?pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Z powyższym wynikiem należy udać się do lekarza, aby po badaniu określić konieczność odpowiedniego postępowania. Być może konieczne będzie ograniczenie w spożywaniu owoców, soków owocowych, produktów roślinnych.
Konieczne jest wykonanie badania lekarskiego, aby móc coś więcej powiedzieć.