Podwyższony poziom bilirubiny a zakażenie motylicą wątrobową
Dzień dobry. Mam problem z bilirubina, jakieś pół roku temu robiłam badania krwi i wyszło mi że mam znacznie podwyższony poziom bilirubiny. Miałam robione usg, została wykluczona żółtaczka, wyrazy wątrobowe dobre, pęcherzyk żółciowy w porządk, generalnie nie wiadomo co mi jest. Ostatnio wyczytałam że to może być objaw zakażenia motylica wątrobową. Czy to możliwe???

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Teoretycznie może ona być przyczyną nieprswidłowych prób wątrobowych, jednak tkwarzyszyć jej powinny zmiany w usg.