Podwyższony poziom cukru, zawroty głowy, ból mięśni i stany lękowe

..od paru miesięcu mam podwyższony cukier - rano na czczo od 120 do 150 , mam też wysoki cholesterol ok 280 , jestem po operacji tarczycy i 20 lat biore już euthyrox 100 , brałam tulip 20 , a teraz pani dr zamieniła mi mi na rosvere 40 no i tu zaczął sie problem , kręci mi się w głowie bolą mnie wszystkie mięsnie ,jakieś stany lękowe a nawet zemdlałam i cukier też wzrósł do 180 , co powinam zrobić do jakich specjalistów mam się udać , czuje , że jest coś nie tak
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Opisane objawy mogą być skutkiem działań niepożądanych nowego preparatu. Zdecydowanie są wskazaniem do jego odstawienia i kontroli w poradni lekarza rodzinnego.