Podwyższony poziom DHEA u 34-latki

Poziom DHEA 18,3 (norma do 9,8). Wszędzie piszą, że DHEA to hormon młodości, witalności itd. Ja czuję się fatalnie, przytłam, problemy ze snem i koncentracją, zerowe libido itp. - dokładnie tak jakbym miała mocno zaniżony poziom DHEA. Jaka może być przyczyna i ewntualnie jakie dalsze badania przeprowadzić

Witaj ! Proszę zgłoś się do lekarza endokrynologa, lub ginekologa z taką specjalizacją , który poradzi Tobie jak ewentualnie ustalić dawkę i postawi prawidłową diagnozę. Branie DHEA samemu może narobić bałaganu w organizmie. Pozdrawiam