Podwyższony puls i uczucie kołatania serca

Od tygodnia mam podwyższony puls (ok 90) i uczucie kołatania serca- dwukrotnie zrobione ekg jest w normie. Wyniki podstawowe krwi także ok. Tarczyca ok. Dostałam od lekarza beta blokery (beto 25 zk) i doraźnie środek cloranxen (w razie problemów ze snem). Od tego czasu jest mi niedobrze, nie mam apetytu i dwa razy zdarzyło mi się zwymiotować. Czy to skutek uboczny leków? Czuję się osłabiona, bez sił.

Bardzo proszę skonsultować się ze swoim lekarzem w sprawie tych objawów gastrycznych. Czy coś sie wydarzyło w Pani życiu tuż przed początkiem tych objawów? Skoro EKG jest w normie, byc moze jest to objaw somatyczny jakichś problemów psychologicznych.

Pozdrawiam,
Dominika Farley
http://www.tpbkrakow.com/

Objawy powinna pani omówić z lekarzem prowadzącym. Jednakże polecam także udać się na konsultację psychologiczną, gdyż opisane objawy mogą mieć podłoże psychologiczne (np. Zespol lęku panicznego). Pozdrawiam