Pogarszanie się wzroku, zatykanie uszu, niska waga i duszności

Witam Jestem mężczyzną,20 lat i mam kilka dolegliwości,czy one są ze sobą powiązane,czy to po prostu kwestia słabego organizmu a więc: Słaby (-4,5) i pogarszający się wzrok,częste zatykanie się uszu jak i dziwne ,,strzelanie,, podczas połykania pokarmów,czasami muszę wziąć głębszy oddech i podczas tego oddechu mam uczucie jakbym nie ,,złapał,, powietrza,niska waga (55 kg),trądzik,w Kościele,autobusie robi mi się często słabo,serce bije szybciej i muszę pochylać głowę ,bo to mi tak jakby pomaga

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie, wykonanie badań laboratoryjnych oraz zapisu EKG aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.