Pogorszenie samopoczucia po zażyciu leków na rwę kulszową?

Witm serdecznie mam pytanie, ponieważ na obecną chwilę przyjmuje na stałe leki na ciśnienie Bisocard 5mg i na depresję Asentra 50mg.do tego mam włączone leki Aspicam 15mg i Sirdalud 4mg. Na RWE kulszowa Wczoraj wzięłam pierwszy raz i bardzo źle się poczułam. Proszę napisać czy te leki mogą żle na mnie wspólnie działać? Z góry dziękuję za odpowiedź

same leki nic nie wyleczą.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza