Konsultacje psychiatryczne przy problemach z pamięcią

Do psychiatrów: Mam następujące pytania: Czy zapominanie się np.rozmawiam i zapominam na jaki temat,gdzie stawiam kubek z piciem, ciężko mi przypomnieć co robiłem dnia poprzedniego,problem z wykrzesaniem myśli,czucie kłóć po głowie i twarzy - to od depresji. Psychiatra przepisał leki: Notootropil 1200mg 4 tabl. rano, Effectin Er 150 1 tabl.rano, po kolacji Zolafren 15mg. Biorę 8 dzień po jakim czasie zaczną działać leki?

dobrze jest zrobic badania neurologiczne+odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza